АМСФЗ

Вебінарні програми у зручний час 24/7!

Вебінар у запису!

Амортизована собівартість: ставки, дисконти, премії та SPPI

Пріоритетний тип оцінки більшості фінансових інструментів ніяк не справедлива вартість, яка характерна для торгових портфелів. А буденні фінансові інструменти, такі як дебіторська, кредиторська заборгованість, позики, кредити – оцінюються за амортизованою вартістю.

Правильно використовувати амортизовану вартість, вміти розраховувати та обліковувати дисконти та премії – must have для сучасного бухгалтера, а тим більше для аудитора.

Ви ще не “на автоматі” дисконтуєте амортизовану вартість, замислюєтесь, як порахувати премії та дисконти, не готові одразу видати проводку по амортизації вартості фінінструментів? Долучайтесь до вебінару “Амортизована собівартість: ставки, дисконти, премії та SPPI” і відчуйте свою компетентність в обліку найрозповсюдженіших фінансових інструментів.

Ми готові додати Вам впевненості в питаннях обліку фінансових інструментів за амортизованою собівартістю і поділитися корисними порадами, що допоможуть вам впоратися з розрахунками ставок, дисконтів, премій та їх амортизацією.

Ми проаналізували актуальну методологію, систематизували алгоритми та зробили типові розрахунки щодо застосування амортизованої вартості, дисконтів, премій та їх амортизації і готові передати вам квінтесенцію того, що нам вдалося зібрати.

Кому буде корисний цей вебінар:

Вебінар буде цікавий і корисний головним бухгалтерам, бухгалтерам, аудиторам, фінансовим директорам, фахівцям, які відповідають за облік дебіторської і кредиторської заборгованості, позик, кредитів та інших фінансових інструметів.

Ваші ключові переваги участі у вебінарі:

 • ✅  1,5+ години якісного контенту і тільки про головне про амортизовану вартість фінансових інструментів
  ✅  11 практичних прикладів застосування методу ефективної ставки відсотка та впливу комісій на неї, номінальної та ефективної ставки відсотку, застосування SPPI-testа, доходів і витрат, розрахованих за методом ефективної ставки відсотка, та за борговими інструментами, за якими ціна угоди не дорівнює справедливій вартості (спостережувані та неспосережувані ціни), які придбані з дисконтом або премією
  ✅  15+ практичних рекомендацій щодо обліку амортизованої вартості, які ви одразу зможете застосувати в своїй обліковій практиці
  ✅  економія як мінімум 25 годин часу на самостійний пошук і систематизацію ключової інформації щодо розрахунків амортизованої вартості, дисконтів, премій та їх амортизації
  ✅  40+ слайдів роздаткового матеріалу в електронному форматі

В програмі вебінару:

На вебінарі Олена Харламова відповість на питання:

 • ✅  Що таке ”амортизована собівартість”
  ✅  Метод ефективної ставки відсотка і як його використовувати
  ✅  ПРИКЛАД – застосування методу ефективної ставки відсотка
  ✅  ПРИКЛАД – вплив комісій на ефективну ставку відсотка
  ✅  ПРИКЛАДИ – номінальна та ефективна ставки відсотку
  ✅  Чому при ринкових ставках не потрібно дисконтувати
  ✅  До яких об’єктів застосовується амортизована собівартість
  ✅  SPPI-test: основні вимоги, які активи проходять, а які ні
  ✅  Алгоритм застосування SPPI-testа
  ✅  Леверидж: які ознаки та як ідентифікувати
  ✅  ПРИКЛАД – застосування SPPI-testа
  ✅  Доходи і витрати, розраховані за методом ефективної ставки відсотка + ПРИКЛАД
  ✅  Як бути з борговими інструментами, за якими ціна угоди не дорівнює справедливій вартості
  ✅  !!! – ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ ПРИКЛАД – боргові інструменти, за якими ціна угоди не дорівнює справедливій вартості (спостережувані та неспосережувані ціни)
  ✅  ПРИКЛАД – боргові інструменти, придбані з дисконтом
  ✅  ПРИКЛАД – боргові інструменти, придбані з премією

Сертифікат

Сертифікат про участь на 3 академічні години

Зручність оплати. 

Сплатіть зручним способом (платіжною карткою VISA або MasterCard, Приват24, за реквізитами або по рахунку)

Вебінар

запис трансляції

Амортизована собівартість: ставки, дисконти, премії та SPPI

600 грн.

Лектор

Олена Харламова – ректор ПВНЗ “Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів”, генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер та заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ групи компаній “ДеВізу”, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ.

Отримати запис вебінару

Амортизована собівартість: ставки, дисконти, премії та SPPI