АКЦІЯ для наших слухачів "ВІДЕО-за-ВІДЕО"! | Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів‎

МАСБА – Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів‎

АКЦІЯ для наших слухачів “ВІДЕО-за-ВІДЕО”!

Ми знаємо, що Вам подобаються наші заходи. Ви слідкуєте за графіком вебінарів і намагаєтесь не пропускати актуальні теми. Нашими слухачами є фахівці зі всієї країни!

Але ми дуже хочемо, щоб якомога більше бухгалтерів і  аудиторів дізналися про наші якісні і змістовні вебінари, і дізналися від тих, хто безпосередньо вже став нашим слухачем і другом.

Ми ніколи не пишемо відгуки самі. Вважаємо, що це некрасиво і непорядно. Наш сайт прикрашають тільки Ваші справжні відгуки.

Звісно, писати відгуки – це витрата свого власного часу, якого і так не вистачає. Тому ми вирішили запропонувати Вам такий собі “компенсатор” ))))

Ми ПОДАРУЄМО Вам будь-який один вебінар, який Ви можете або обрати із нашого Маркета, або будь-яку пряму трансляцію!

Акційна пропозиція дійсна для всіх, хто запише і надішле нам змістовний ВІДЕОвідгук про наші заходи (можна просто на телефон з прийнятною якістю звуку і зображення) тривалістю від 40 до 60 секунд!

Чудово, якщо Ви розповісте про себе, про захід (заходи), що відвідували,  що нового для себе взяли, про те, які корисності з нього винесли, які бонуси отримали, чим він запам’ятався… і все, хо хотіли б побажати МАСБА!

Це займе у вас не більше 5-ти хвилин, в той же час принесе багато користі іншим вашим колегам і нам в тому числі. Як слухачам, так і нам дуже важливо знати вашу думку про заходи МАСБА.

Надсилаючи нам відеовідгук, Ви погоджуєтесь з його розміщенням на інтернет-ресурсах МАСБА.

Заздалегідь вдячні і дуже чекаємо на Ваші відеовідгуки!

Залишити відповідь

Закрити меню