МАСБА – Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів‎

Сертифікаційна програма!

ACCA DipIFR (Rus)

Підпишіться на нашу розсилку новин та отримуйте ексклюзивні пропозиції!


Обрали нас

0 +
СЛУХАЧІВ

збірник завдань та рішень DipIFR безкоштовно!

збірник завдань та рішень CIMA безкоштовно!

Cертифікаційна програма АССА DipIFR - ОНЛАЙН сесія 2021!

Вартість онлайн сесії 2021

всього 12 600 грн.

Ефективність програми

🎯Глибокі знання і навички складання звітності за МСФЗ.
🎯 Важлива стадія професійного і кар’єрного зростання.
🎯 Навчання в середовищі професіоналів.
🎯 Найпрестижніший російськомовний МСФЗ – диплом DipIFR.

ЧОМУ ЦЕ АКТУАЛЬНО

Сьогодні міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) та управлінський облік  – найбільш актуальні сфери підвищення кваліфікації серед бухгалтерів і фінансистів. Вирушайте до професійного визнання, навчайтеся в МАСБА і отримуйте найпрестижніші в Україні і світі міжнародні дипломи АССА DipIFR, СІМА та ICFM.

Що сьогодні турбує кандидатів, які планують здавати ДипІФР? Правильно! Новий комп’ютерний формат!
Якщо для вас це теж є актуальним – радимо ознайомитися з корисними порадами з перших вуст від АССА і переглянути вебінар, презентацію та рекомендації щодо комп’ютерного іспиту! Слухачі групи ДипІФР-2020 в МАСБА вже отримали ці матеріали і активно їх використовують для підготовки до іспиту. Ви теж можете отримати доступ до цих матеріалів, заповнивши форму і натиснувши “Отримати!”

Програма АССА DipIFR (Rus.) – міжнародний диплом з МСФЗ (Diploma in International Financial Reporting) – найпрестижніша і затребувана міжнародна сертифікаційна програма (російською мовою) в сфері Міжнародних стандартів фінансової звітності. Диплом АССА DipIFR (Rus.) був розроблений для підвищення рівня знань в області МСФЗ, він допомагає зрозуміти основні концепції і принципи, що лежать в основі міжнародних стандартів, а також дає навички застосування МСФЗ на практиці.

Упродовж навчання слухачі, які проходять підготовку до екзамену AССА DipIFR в нашій Академії, забезпечуються доступом до дистанційного курсу з методичними матеріалами, які включають МСФЗ та МСБО, конспекти, схеми, структуровані за темами завдання, пояснення, приклади, відеоматеріали та інші корисні ресурси.

Програма навчання

Найближча дата початку занять –  20 лютого 2021 р.   

Безпечно та зручно – 11 дистанційних занять в ZOOM! 

Час: щосуботи, 09:30-16:30

  • Лютий: 20, 27
  • Березень : 13, 20, 27
  • Квітень: 10, 17, 24
  • Травень: 15, 22, 29

Екзамен – 11 червня 2021

Зверніть увагу! Для Вас – дистанційний курс зі всіма матеріалами з доступом 24/7!

Надаємо можливість розстрочки на навчання

Рекомендуємо бронювати місця заздалегідь

Вартість навчання (без реєстрації на іспит) -12 600 грн!

ЛЕКТОРИ

Навчання та підготовку до іспиту проводить Олена Харламова – ректор Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів (МАСБА), генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер і заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ Аудиторської фірми «ДеВізу», віце-президент Палати аудиторів і бухгалтерів України, сертифікований аудитор, AССАDipIFR з сертифікатом викладача, ICFM (Інститут сертифікованих фінансових менеджерів (Великобританія, Лондон) – міжнародні дипломи за програмами «МСФЗ і фінансовий облік» (ICFM-DipIAS) (2014 рік), «Управління витратами і собівартістю продукції» (ICFM-DipCА) (2015 рік), «Фінансовий менеджмент» (ICFM-DipFM) (2016 рік), диплом тьютора (викладача), CAP (Сертифікований бухгалтер-практик), ТОР-35-IFRS-Professional, доктор економічних наук, практикуючий експерт з фінансового обліку та звітності за МСФЗ з досвідом роботи понад 15 років.

Афанасьєва Олена Олексіївна – AССА DipIFR, CAP, CIPA, Сертифікований аудитор 2007-2013 рр. Консультант компанії EDBErgoGroup (Норвегія) з питань переходу дочірніх компаній-резидентів України на ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності за МСФЗ, виконувала обов’язки по впровадженню бюджетування та супровід міжнародного аудиту; 2018 р. — по теперішній час лектор з проведення тренінг-семінарів з питань практичного застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) за програмою МСФЗ-Start-up; сертифікаційною програмою ACCA DipIFR (Rus.).

КОМУ ЦЕ НЕОБХІДНО

📌Бухгалтерам та головним бухгалтерам, які складають звітність за МСФЗ.
📌Бухгалтерам, які претендують на зайняття посади, що вимагає вміння трансформувати звітності в формат МСФЗ.
📌 Бухгалтерам, економістам, фінансистам, які знаходяться в пошуках роботи і бажають підвищити свій професійний рівень.
📌 Сертифікованим аудиторам.
📌 Всім, хто бажає стати високооплачуваним та затребуваним фахівцем фінансової сфери!

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів (одна з переліку):

☑ Кваліфікація бухгалтера або аудитора
☑ 3-річний досвід роботи в сфері бухгалтерського обліку та аудиту
☑ Диплом про вищу освіту з профільної спеціальності та 2-річний досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку та аудиту.

ЧОМУ МАСБА

– аккредитований провайдер з підтвердженим рівнем якості навчальних процесів
– зручний формат навчання (очний, дистанційний, вечірній, групи вихідного дня)
– он-лайн навчальні матеріали в доступі 24/7
– сертифіковані викладачі та визнані есперти з досвідом 10+ років практики. 

Про академію

«Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів» (ПВНЗ «МАСБА») (ліцензія МОН від 13.12.2018 наказ №3022-л) є вищим навчальним закладом, який реалізує професійні програми підвищення кваліфікації, удосконалення знань, стажування, спеціалізації та інші види післядипломної освіти, здійснює спеціалізоване вдосконалення вищої освіти та професійної підготовки фахівців у сфері бухгалтерського обліку і аудиту шляхом поглиблення і оновлення їх професійних знань, умінь, інших компетенцій, виконує наукові, методологічні та методичні функції у сфері післядипломної освіти бухгалтерів і аудиторів. Однією з основних спеціалізацій Академії є саме навчання персоналу з питань практичного застосування МСФЗ.

«Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів»  (ПВНЗ «МАСБА») є акредитованим провайдером міжнародних сертифікаційних програм АССА, СІМА, ІСFМ за МСФЗ. 

ВІДГУКИ

Спасибо огромное за помощь в достижении цели, за качественную подготовку и интересную и лёгкую подачу информации и высокий профессионализм лектора!!!!
 
Юлия
 
Большое спасибо за профессиональный подход как к обучению (свои методики, индивидуальный подход), так и к обеспечению процесса обучения (раздаточный материал, кофе-брейки, обеды). Спасибо, что вселили уверенность, подготовили и сделали реальной сдачу ДипИФР в декабре 2014. Елена Викторовна обладает доскональными теоретическими знаниями МСФО и постоянно применяет их на практике, поэтому обучение проходит легко, примеры иллюстрируются реальными ситуациями, а все вопросы получают подробные ответы. Однозначно рекомендую.
 
Олег
 

Спешу оставить свои комментарии по программе подготовки в сдаче ДипИФР, пока не притупились эмоции. Кроме профессионального апгрейда, получила эстетическое удовольствие осваивая данный курс. Елена Викторовна владеет предметом также виртуозно, как певцы Венской оперы голосом. Невыносимо легкая и красивая подача сложного материала. Высший пилотаж! В итоге осталась довольна собой!:) Долго принимаемое решение участвовать в этой программе, оказалось единственно верным! Время, деньги и нервы (без этого тоже трудно перестроиться на понимание программы:() однозначно потрачены не зря!

Валентина

Був радий пройти підготовку до Dip IFR Rus в м. Києві з вересня по листопад 2017 р. під керівництвом Олени Вікторівни. Весь час був проведений у шаленому ритмі навчання. Олена Вікторівна дуже професійний викладач і, що саме головне, вона є справжнім асом в МСФЗ, слухати якого одне задоволення. Все добре структурувалося і розляглося по своїх поличках в голові. Рекомендую всім!

Олександр

Cертифікаційна програма АССА DipIFR - ОНЛАЙН сесія 2021!