АМСФЗ

Сертифікаційна програма!

ACCA DipIFR (Rus)

Підпишіться на нашу розсилку новин та отримуйте ексклюзивні пропозиції!

Обрали нас

0 +
СЛУХАЧІВ

збірник завдань та рішень DipIFR безкоштовно!

збірник завдань та рішень CIMA безкоштовно!

Cертифікаційна програма АССА DipIFR - ОНЛАЙН сесія 2021!

Вартість онлайн сесії 2021

всього 12 600 грн.

Ефективність програми

🎯Глибокі знання і навички складання звітності за МСФЗ.
🎯 Важлива стадія професійного і кар’єрного зростання.
🎯 Навчання в середовищі професіоналів.
🎯 Найпрестижніший російськомовний МСФЗ – диплом DipIFR.

ЧОМУ ЦЕ АКТУАЛЬНО

Сьогодні міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) – найбільш актуальні сфери підвищення кваліфікації серед бухгалтерів і фінансистів. Вирушайте до професійного визнання, навчайтеся в АМСФЗ і отримуйте найпрестижніший в Україні і світі міжнародний диплом АССА DipIFR.

Бажаєте познайомитися з програмою АССА ДипІФР детальніше? 

Запрошуємо до перегляду БЕЗКОШТОВНИХ вебінарів! ДОСТУПНО У ЗАПИСУ!

  • 🎯Тест-драйв АССА ДипІФР з Оленою Харламовою
  • 🎯Наскільки складний екзамен ДипІФР?
  • 🎯Як вирішувати ДипІФР?
  • 🎯Лайфхак для ДипИФР: продажа дочерней компании

Презентація, пробний тест, збірка завдань у подарунок! Буде цікаво!

Програма АССА DipIFR (Rus.) – міжнародний диплом з МСФЗ (Diploma in International Financial Reporting) – найпрестижніша і затребувана міжнародна сертифікаційна програма (російською мовою) в сфері Міжнародних стандартів фінансової звітності. Диплом АССА DipIFR (Rus.) був розроблений для підвищення рівня знань в області МСФЗ, він допомагає зрозуміти основні концепції і принципи, що лежать в основі міжнародних стандартів, а також дає навички застосування МСФЗ на практиці.

Упродовж навчання слухачі, які проходять підготовку до екзамену AССА DipIFR в нашій Академії, забезпечуються доступом до дистанційного курсу з методичними матеріалами, які включають МСФЗ та МСБО, конспекти, схеми, структуровані за темами завдання, пояснення, приклади, відеоматеріали та інші корисні ресурси.

Програма навчання

Найближча дата початку занять –  04 вересня 2021 р.   

Безпечно та зручно – 11 дистанційних занять в ZOOM! 

Час: щосуботи, 09:30-16:30

  • Вересень: 4, 11, 18, 25
  • Жовтень : 2, 16, 30
  • Листопад: 6, 13, 20, 27

Екзамен – 10 грудня 2021

Зверніть увагу! Для Вас – дистанційний курс зі всіма матеріалами з доступом 24/7!

Рекомендуємо бронювати місця заздалегідь!

Якщо Ви плануєте екзамен на грудень – радимо зареєструватися в особистому кабінеті АССА за ціною £40 (а не £65, як буде з 1 вересня 2021 р), та подати заявку на осінню сесію АССА ДипІФР з Оленою Харламовою в Агентстві з МСФЗ, закріпивши за собою вартість 2020 року.

Вартість навчання (без реєстрації на іспит) – від 12 600 грн (при оплаті 100%) до 13 800 грн (з розстрочкою)!

Надаємо можливість розстрочки на навчання – деталі дізнавайтесь у менеджера! 

ЛЕКТОРИ

Навчання та підготовку до іспиту проводить Олена Харламова – Генеральний директор ТОВ “АФ “Агентство з МСФЗ”, засновник ПВНЗ «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, головний науковий співробітник ДННУ “Академія фінансового управління”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ

Афанасьєва Олена Олексіївна – AССА DipIFR, CAP, CIPA, Сертифікований аудитор 2007-2013 рр. Консультант компанії EDBErgoGroup (Норвегія) з питань переходу дочірніх компаній-резидентів України на ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності за МСФЗ, виконувала обов’язки по впровадженню бюджетування та супровід міжнародного аудиту; 2018 р. — по теперішній час лектор з проведення тренінг-семінарів з питань практичного застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) за програмою МСФЗ-Start-up; сертифікаційною програмою ACCA DipIFR (Rus.).

КОМУ ЦЕ НЕОБХІДНО

📌Бухгалтерам та головним бухгалтерам, які складають звітність за МСФЗ.
📌Бухгалтерам, які претендують на зайняття посади, що вимагає вміння трансформувати звітності в формат МСФЗ.
📌 Бухгалтерам, економістам, фінансистам, які знаходяться в пошуках роботи і бажають підвищити свій професійний рівень.
📌 Сертифікованим аудиторам.
📌 Всім, хто бажає стати високооплачуваним та затребуваним фахівцем фінансової сфери!

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів (одна з переліку):

☑ Кваліфікація бухгалтера або аудитора
☑ 3-річний досвід роботи в сфері бухгалтерського обліку та аудиту
☑ Диплом про вищу освіту з профільної спеціальності та 2-річний досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку та аудиту.

ЧОМУ АМСФЗ

– зручний формат навчання (очний, дистанційний, вечірній, групи вихідного дня)
– он-лайн навчальні матеріали в доступі 24/7
– сертифіковані викладачі та визнані есперти з досвідом 10+ років практики. 

Cертифікаційна програма АССА DipIFR - ОНЛАЙН сесія 2021!

ВІДГУКИ

Спасибо огромное за помощь в достижении цели, за качественную подготовку и интересную и лёгкую подачу информации и высокий профессионализм лектора!!!!
 
Юлия
 
Большое спасибо за профессиональный подход как к обучению (свои методики, индивидуальный подход), так и к обеспечению процесса обучения (раздаточный материал, кофе-брейки, обеды). Спасибо, что вселили уверенность, подготовили и сделали реальной сдачу ДипИФР в декабре 2014. Елена Викторовна обладает доскональными теоретическими знаниями МСФО и постоянно применяет их на практике, поэтому обучение проходит легко, примеры иллюстрируются реальными ситуациями, а все вопросы получают подробные ответы. Однозначно рекомендую.
 
Олег
 

Спешу оставить свои комментарии по программе подготовки в сдаче ДипИФР, пока не притупились эмоции. Кроме профессионального апгрейда, получила эстетическое удовольствие осваивая данный курс. Елена Викторовна владеет предметом также виртуозно, как певцы Венской оперы голосом. Невыносимо легкая и красивая подача сложного материала. Высший пилотаж! В итоге осталась довольна собой!:) Долго принимаемое решение участвовать в этой программе, оказалось единственно верным! Время, деньги и нервы (без этого тоже трудно перестроиться на понимание программы:() однозначно потрачены не зря!

Валентина

Був радий пройти підготовку до Dip IFR Rus в м. Києві з вересня по листопад 2017 р. під керівництвом Олени Вікторівни. Весь час був проведений у шаленому ритмі навчання. Олена Вікторівна дуже професійний викладач і, що саме головне, вона є справжнім асом в МСФЗ, слухати якого одне задоволення. Все добре структурувалося і розляглося по своїх поличках в голові. Рекомендую всім!

Олександр