MASBA

Сертифікаційна програма!

ACCA DipIFR (Rus)

Підпишіться на нашу розсилку новин та отримуйте ексклюзивні пропозиції!


Обрали нас

0 +
СЛУХАЧІВ

збірник завдань та рішень DipIFR безкоштовно!

збірник завдань та рішень CIMA безкоштовно!

Cертифікаційна програма АССА DipIFR - ОНЛАЙН сесія 2020!

ЧОМУ ЦЕ АКТУАЛЬНО

Сьогодні міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) та управлінський облік  – найбільш актуальні сфери підвищення кваліфікації серед бухгалтерів і фінансистів. Вирушайте до професійного визнання, навчайтеся в МАСБА і отримуйте найпрестижніші в Україні і світі міжнародні дипломи АССА DipIFR, СІМА та ICFM.

Ефективність програми

🎯Глибокі знання і навички складання звітності за МСФЗ.
🎯 Важлива стадія професійного і кар’єрного зростання.
🎯 Навчання в середовищі професіоналів.
🎯 Найпрестижніший російськомовний МСФЗ – диплом DipIFR.

Вартість літньої онлайн сесії 2020 всього 12 000 грн.

Програма АССА DipIFR (Rus.) – міжнародний диплом з МСФЗ (Diploma in International Financial Reporting) – найпрестижніша і затребувана міжнародна сертифікаційна програма (російською мовою) в сфері Міжнародних стандартів фінансової звітності. Диплом АССА DipIFR (Rus.) був розроблений для підвищення рівня знань в області МСФЗ, він допомагає зрозуміти основні концепції і принципи, що лежать в основі міжнародних стандартів, а також дає навички застосування МСФЗ на практиці.

Упродовж навчання слухачі, які проходять підготовку до екзамену AССА DipIFR в нашій Академії, забезпечуються доступом до дистанційного курсу з методичними матеріалами, які включають МСФЗ та МСБО, конспекти, схеми, структуровані за темами завдання, пояснення, приклади, відеоматеріали та інші корисні ресурси.

Програма навчання

  • Найближча дата початку занять – 20 червня 2020 р.

10 дистанційних занять в ZOOM 

Час: 09:30-16:30

Реєстрація  студентом АССА – до 13 липня 

Реєстрація на екзамен – до 27 липня 

Екзамен – 11 вересня (у паперовому форматі)

Дата публікації результатів – 19 жовтня

Зверніть увагу! Для Вас – дистанційний курс зі всіма матеріалами з доступом 24/7!

Надаємо можливість розстрочки на навчання

Рекомендуємо бронювати місця заздалегідь

Вартість навчання (без реєстрації на іспит) -12 000 грн

ЛЕКТОРИ

Навчання та підготовку до іспиту проводить Олена Харламова – ректор Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів (МАСБА), генеральний директор Агентства з МСФЗ, партнер і заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ Аудиторської фірми «ДеВізу», віце-президент Палати аудиторів і бухгалтерів України, сертифікований аудитор, AССАDipIFR з сертифікатом викладача, ICFM (Інститут сертифікованих фінансових менеджерів (Великобританія, Лондон) – міжнародні дипломи за програмами «МСФЗ і фінансовий облік» (ICFM-DipIAS) (2014 рік), «Управління витратами і собівартістю продукції» (ICFM-DipCА) (2015 рік), «Фінансовий менеджмент» (ICFM-DipFM) (2016 рік), диплом тьютора (викладача), CAP (Сертифікований бухгалтер-практик), ТОР-35-IFRS-Professional, доктор економічних наук, практикуючий експерт з фінансового обліку та звітності за МСФЗ з досвідом роботи понад 15 років.

Афанасьєва Олена Олексіївна – начальник відділу консалтингу та професійних послуг ПВНЗ “МАСБА” AССА DipIFR, CAP, CIPA, Сертифікований аудитор 2007-2013 рр. Консультант компанії EDBErgoGroup (Норвегія) з питань переходу дочірніх компаній-резидентів України на ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності за МСФЗ, виконувала обов’язки по впровадженню бюджетування та супровід міжнародного аудиту; 2018 р. — по теперішній час лектор з проведення тренінг-семінарів з питань практичного застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) за програмою МСФЗ-Start-up; сертифікаційною програмою ACCA DipIFR (Rus.).

КОМУ ЦЕ НЕОБХІДНО

📌Бухгалтерам та головним бухгалтерам, які складають звітність за МСФЗ.
📌Бухгалтерам, які претендують на зайняття посади, що вимагає вміння трансформувати звітності в формат МСФЗ.
📌 Бухгалтерам, економістам, фінансистам, які знаходяться в пошуках роботи і бажають підвищити свій професійний рівень.
📌 Сертифікованим аудиторам.
📌 Всім, хто бажає стати високооплачуваним та затребуваним фахівцем фінансової сфери!

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів (одна з переліку):

☑ Кваліфікація бухгалтера або аудитора
☑ 3-річний досвід роботи в сфері бухгалтерського обліку та аудиту
☑ Диплом про вищу освіту з профільної спеціальності та 2-річний досвід роботи у сфері бухгалтерського обліку та аудиту.

ЧОМУ «МАСБА

– аккредитований провайдер з підтвердженим рівнем якості навчальних процесів
– зручний формат навчання (очний, дистанційний, вечірній, групи вихідного дня)
– он-лайн навчальні матеріали в доступі 24/7
– сертифіковані викладачі та визнані есперти з досвідом 10+ років практики.

Безкоштовний тест-драйв!

Потрібно більше інформації? Запишіться на безкоштовний тест-драйв з обраної сертифікаційної програми!

👉 Забронювати місце для участі!

ВІДГУКИ

Спасибо огромное за помощь в достижении цели, за качественную подготовку и интересную и лёгкую подачу информации и высокий профессионализм лектора!!!!
 
Юлия
 
Большое спасибо за профессиональный подход как к обучению (свои методики, индивидуальный подход), так и к обеспечению процесса обучения (раздаточный материал, кофе-брейки, обеды). Спасибо, что вселили уверенность, подготовили и сделали реальной сдачу ДипИФР в декабре 2014. Елена Викторовна обладает доскональными теоретическими знаниями МСФО и постоянно применяет их на практике, поэтому обучение проходит легко, примеры иллюстрируются реальными ситуациями, а все вопросы получают подробные ответы. Однозначно рекомендую.
 
Олег
 

Спешу оставить свои комментарии по программе подготовки в сдаче ДипИФР, пока не притупились эмоции. Кроме профессионального апгрейда, получила эстетическое удовольствие осваивая данный курс. Елена Викторовна владеет предметом также виртуозно, как певцы Венской оперы голосом. Невыносимо легкая и красивая подача сложного материала. Высший пилотаж! В итоге осталась довольна собой!:) Долго принимаемое решение участвовать в этой программе, оказалось единственно верным! Время, деньги и нервы (без этого тоже трудно перестроиться на понимание программы:() однозначно потрачены не зря!

Валентина

Був радий пройти підготовку до Dip IFR Rus в м. Києві з вересня по листопад 2017 р. під керівництвом Олени Вікторівни. Весь час був проведений у шаленому ритмі навчання. Олена Вікторівна дуже професійний викладач і, що саме головне, вона є справжнім асом в МСФЗ, слухати якого одне задоволення. Все добре структурувалося і розляглося по своїх поличках в голові. Рекомендую всім!

Олександр

Програми навчання МАСБА - 2020