Безоплатний вебінар: МСФЗ-трансформація

vebinar2Агентство з Міжнародних стандартів фінансової звітності 15 червня 2017 року з 12-00 до 13-00 запрошує на безоплатний вебінар за темою: «Трансформація фінансової звітності в МСФЗ-формат: питання і відповіді».

Консультант-тренер вебінару  —  Олена Харламова, член Аудиторської палати України, генеральний директор Агентства з МСФЗ, головний науковий співробітник відділу методології бухгалтерського обліку ДННУ “Академія фінансового управління”, віце-президент Всеукраїнської Громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-Professional, доктор економічних наук, професор кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту ХНУМГ, експерт з фінансового обліку звітності та МСФЗ.

Зверніть увагу, що кількість учасників вебінару обмежена можливостями вебінарної кімнати, то пропонуємо щонайшвидше зареєструватися на захід. Щоб зареєструватися, слід надіслати на електронну адресу manag1@amsfo.com таку інформацію:

  • ПІБ
  • Контактний телефон
  • Питання, що стосується теми вебінару, на яке б ви хотіли отримати відповідь в ході консультаційної години (за бажанням).

Найбільш цікаві та актуальні питання будуть розглянуті в ході вебінару.

Зареєструватися зараз >>>

Обсуждение закрыто.