Про Агентство з МСФЗ

АГЕНТСТВО З МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

Агентство з МСФЗ

Професійне визнання через професійне навчання!

Наша місія з 2013 року – сприяння впровадженню та розвитку МСФЗ в Україні, підвищенню якості та транспарентності МСФЗ-звітності через професійне навчання, підвищення кваліфікації та компетентності її укладачів, аудиторів та стейкхолдерів.

Агентство з МСФЗ – це синергія досвіду викладачів-практиків та сучасних освітніх технологій!

Дистанційне навчання

Вебінари

Off-line навчання

Case study

«Цінності Агентства з МСФЗ – професіоналізм, якість, відповідальність та практична орієнтованість. Ми високо цінуємо довіру наших слухачів і клієнтів та докладаємо максимум зусиль, щоб наша співпраця була плідною та ефективною.» – Олена Харламова

Агентство з МСФЗ

Наша історія

1997 рік – створення першого навчального центру з питань бухгалтерського обліку та основ підприємництва

2000 рік – включення до сфери послуг питань ведення управлінського обліку та його аутсорсинг на виробничих підприємствах

2005 рік – оновлення стратегічного курсу навчального центру у напрямку  розвитку практики Міжнародних стандартів фінансової звітності

2010 рік – вихід на всеукраїнський масштаб проведення семінарів і тренінгів з МСФЗ

2013 рік – створення Агентства з Міжнародних стандартів фінансової звітності, як спеціалізованої аудиторської компанії, що надає послуги з трансформації та переходу на МСФЗ-звітність та фокусується проведенні навчання з МСФЗ

2014 рік – перший випуск спеціалізованого електронного журналу «ВСЕ про МСФЗ»

2014 рік – отримання статусу акредитованого навчального центру ICFM (Інститут сертифікованих фінансових менеджерів Великобританії)

2017  рік – створення дочірньої компанії – вищого навчального закладу «Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів», ліцензованого МОН на надання освітніх послуг з післядипломної освіти, акредитованого провайдера АССА і СІМА та акредитованого навчального центру освітніх програм для аудиторів

2020 рік – започаткування Маркету вебінарів як дистанційної платформи для підвищення кваліфікації та підтримки високого рівня компетентності фахівців з МСФЗ 

2021 рік – організація і проведення короткострокових заходів безперервного професійного навчання аудиторів

Чому обирають Агентство з МСФЗ?

Професіоналізм і досвід викладачів

Сучасні освітні технології

Орієнтація на практичні знання та навички

Навчання у середовищі професіоналів

Широкий вибір навчальних програм, визнаних на національному та міжнародному ринках

Корпоративні програми та індивідуальні схеми навчання

Спрямованість на результат

Успіх наших навчальних програм – в їх практичному наповненні та досвідчених лекторах-практиках, керівниках консалтингових та аудиторських компаній! Ми прагнемо ділитися накопиченим досвідом і знаннями заради Вашого професійного зростання, що сприятиме впровадженню та розвитку МСФЗ в Україні, підвищенню якості та транспарентності МСФЗ-звітності.

 

0 +
фахівців, які

підвищили свій професійний рівень

0 +
успішно проведених навчальних заходів
0 +
годин корисного контенту в Маркеті вебінарів
0 +
років досвіду в сфері професійного навчання

Для Вас широкий спектр навчальних програм у збірному або корпоративному форматах:

Маркет вебінарів

Сертифікаційні програми

Корпоративне навчання
 

Короткострокові заходи для аудиторів

harlamova-o (1)

Олена Харламова

Засновник та гендиректор Агентства з МСФЗ, партнер Міжнародної академії сертифікації бухгалтерів і аудиторів, віце-президент всеукраїнської громадської спілки “Палата аудиторів і бухгалтерів України”, сертифікований аудитор, AССА DipIFR, ICFM, CAP, ТОР-35-IFRS-PROFESSIONAL, доктор економічних наук, експерт з МСФЗ

TOP 35

TOP 35 IFRS Professional, МСФЗ

Наші послуги

Консультації з питань МСФЗ-звітності, таксономії, XBRL

Аналіз та розробка облікових МСФЗ-політик

Трансформація фінансової звітності в МСФЗ-формат

Абонентське супроводження підприємств з МСФЗ

Наші клієнти

50 -ТОП

Нам довіряють!

Наші викладачі провели індивідуальне та корпоративне навчання представників більше ніж для 30% компаній з ТОП-50 найбільших підприємств України!
10 -ТОП

З нами найкращі!

З нами підвищили свою кваліфікацію, отримали нові знання та компетенції представники 50% державних компаній з ТОП-10 українських підприємств!

Довіряйте професіоналам!

Які враження наших клієнтів?

Надзвичайно цікаві, корисні вебінари. Дуже корисні презентації. На всі питання завжди можна отримати відповідь.
НАТАЛІЯ
аудитор
Дякую за професійні вебінари. Дуже важливо в Вас на вебінарах - це поєднання практики і теорії, все відразу стає зрозумілим і легко сприймається. Доступно викладається матеріал і відповіді надаються на усі поставлені питання. Розглядається матеріал в усіх аспектах, з усіх сторін, наголошується на ризиках і основних важливих моментах.
СВІТЛАНА
головний бухгалтер
Дуже вдячна за Вашу працю. Ваші заходи актуальні, неймовірно цінні та важливі для нас, а головне, складні теми викладаються доступно з різними варіантами прикладів та додаткових матеріалів. Допомогають Ваші поради, які тренують наші навички та вміння знаходити вихід з будь-яких складних ситуацій. Надхнення Вам, та успіхів.
СВІТЛАНА
заступник головного бухгалтера
Дуже задоволена! На всіх вебінарах інформація дуже цікава та корисна! Саме головне доступно викладається з прикладами - практично! Дякую Олені Харламовій!
НАТАЛІЯ
фінансова компанія, бухгалтер
Прекрасный выбор тем, отличная подача материала. По сути, конкретно, с правильной расстановкой акцентов. Максимально полезно.
МАРГАРИТА
аудитор
Дякую за вебінари щодо звітності та обліку за МСФЗ, що проводить МАСБА. Дуже корисні, змістовні, спрямовані на питання, що турбують сучасного бухгалтера. Дуже подобається, що лектор Олена Харламова розкладає все по полицям, після вебінарів отримую відповіді на багато питань.
ОЛЬГА
Гол. бухгалтер фінансової Компанії
На навчальних заходах Агенства з МСФЗ завжди цікаво, дуже динамічно, інформативно та корисно. Завжди всі заходи супроводжуються гарним настроєм та позитивом. Графіки, подача матеріалу, стиль викладання максимально комфортні для слухачів. Дякую за знання та допомогу в професійному зростанні.
ЮЛІЯ
директорка аудиторської компанії

Наші партнери

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
Список побажань 0
Відкрити сторінку Продовжити покупки